  • SIH2800BF
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
STEAM IRON SIH2800BF GOR
SIH2800BF
8 Рецензии
Guarantee 2 year (MK)
Додадено во Вашата кошничка.
Известете ме кога производот ќе биде повторно на залиха x
Пегла на пареа · SIH2800BF
2.290 00  ден
Додадено во Вашата кошничка.
  • Карактеристики
  • Технички карактеристики
  • Рецензија
  • Поддршка
  • Слични производи
Карактеристики
Автоматско исклучување
Автоматско исклучување
Self Clean-icon
Self Clean
Автоматско исклучување-icon
Extended life and effectiveness
Технички карактеристики
Технички карактеристики
Основни информации
Тип на апарат
Пегла на пареа
Ефикасност
Моќност на грејачот
2800 W
Сад за вода
0.35 l
Нивоа на моќност
3
Постојана пареа
35
Ударна пареа (g/min)
220
Управување
Регулирање на температурата
Аналоген
Индикатор за работење
Портокалова
Индикатор на температура
Да
Индикатор за ниско ниво на вода
Да
Карактеристики
Подлога на пеглата
Керамика
Систем против создавање на бигор
Систем против капење
Функција за самочистење
Вертикално пеглање за осетливи алишта
Суво пеглање
Пеглање со сува пареа
Функција прскање
Вртење на приклучниот кабел
180 °
Отвор со капак
Практичен, широк отвор со капак
Сигурност
Сигурносен систем
Двоен
Независна тројна заштита
Додатоци
Сад за дозирање вода
Технички податоци
Должина на приклучен кабел
2500 mm
Ширина
128 mm
Висина
150 mm
Длабочина
310 mm
Ширина на спакуван производ
150 mm
Висина на спакуван производ
169 mm
Длабочина на спакуван производ
325 mm